GraphHopper Maps - mapy FOSS

androidowy
Posty: 5
Rejestracja: pn gru 27, 2021 9:38 am

Link do f-droid: https://f-droid.org/pl/packages/com.graphhopper.maps/

GraphHopper Maps pozwala zaplanować i wyświetlić trasę na mapie. Używa danych OpenStreetMap i używa tylko serwerów GraphHopper i dostawcy map (domyślnie MapTiler).

Obsługuje kilka środków transportu, takich jak samochód, ciężarówka, skuter, rower, rower wyścigowy, rower górski, piesze wycieczki i spacery. Możesz dodać wiele przystanków do swojej trasy i wyświetlić atrybuty drogi, takie jak wysokość, powierzchnia lub maksymalna prędkość na tej trasie (wyświetlane tylko na większych ekranach).

Funkcja nawigacji zakręt po zakręcie poprowadzi Cię do celu. Należy pamiętać, że jest to wysoce eksperymentalna i prototypowa funkcja.

Proszę również zrozumieć, że ogólnie korzystasz z tej aplikacji na własne ryzyko. Instrukcje dostarczane przez tę aplikację mogą być nielegalne lub niebezpieczne. Zawsze postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami i regulacjami.

Możesz także samodzielnie hostować cały stos, ponieważ jest w pełni otwarty. Zobacz github.com/graphhopper/graphhopper, openmaptiles.org i github.com/komoot/photon
ODPOWIEDZ